Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ettől még érvényes az orvosi...

Ettől még érvényes az orvosi igazolásom, ugye? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Beteg vagyok. Tegnap voltam orvosnál, aki ki is írt 9-ig, de tesóm valahogy megtalálta az igazolásomat és lehúzta rajta a 9-et, hogy köcsögösködhessen velem (haragszik rám, mert szerinte elrontottam az mp4-ét de ez hosszú). Úgy van rajta hogy: 07-09. Ettől még elfogadja a tanár?

2013. jan. 8. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő, de esélyes, hogy nem fogja elfogadni, ugyanis papír alapú igazolást x ideig meg kell őriznie, és egy ilyet rajta is számon kérhetnek. Viszont ha visszamész a dokihoz, a rendszerben benne van, hogy kiírt, az alapján kaphatsz új igazolást.
2013. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor újat kell kérnem?:(
2013. jan. 8. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam, tanárfüggő... de igen, előfordulhat.
2013. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérj újat igen.pl az én tanárom nem fogadta volna el az tuti.
2013. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez cink...éghetek mint állat...
2013. jan. 8. 08:46
 6/6 A kérdező kommentje:
anyukám lehúzogatta a vonalat és odaírta h javítva szóval nyertem:)
2013. jan. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!