Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha normálisan tanulok hétközna...

Ha normálisan tanulok hétköznapokon egyetemen akkor lesz időm hétvégente a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Oké tudom hogy zh-k meg vizskák előtt nem biztos, de úgy általában lesz időm rá? Nem szeretném elveszíteni és úgy félek ettől hogy az egyetem miatt megromlik a kapcsolatunk (mérnöki)
2013. jan. 8. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én barátom BME-re jár,műszaki szakra,és év közben volt,hogy majdnem naponta találkoztunk.Mindenkinek arra van ideje,amire ő akarja.Mindent meg lehet szervezni.Ne aggódj,csak oszd be okosan az idődet!Bár lehet,hogy akkor a barátnőd és a tanulás mellett nem lesz időd már másra,de ha nem is mondasz le minden másról,egy-két esetet leszámítva biztosan lesz időd rá,hétvégén,de akár hétköznap is.Az meg a másik,hogy kiválóan lehet együtt is tanulni :)
2013. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom, csak ő nem itt lakik szóval csak hétvégén tudunk találkozni (kb 1-1.5 óra busszal) :)


Én is BME re járok ^^

2013. jan. 8. 17:43
 3/7 A kérdező kommentje:
majd
2013. jan. 8. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha SZORGALMASAN tanulsz hétköznapokon (minden este átnézed az anyagot, és megírod a házikat), akkor bőven lesz.
2013. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg tényleg no para.Tanulmányaiddal is tudsz haladni,meg barátnődre is lesz időd hétvégén,csak az a lényeg,hogy tudd,hogy ezért áldozatot kell vállalnod.Tehát KEZDETEKTŐL fordíts nagy gondot a sulira hétköznap,és ne lehessen folyton,kb minden nap elcsábítani bulizni,mert akkor nem fog menni,vagy a tanulás,vagy a barátnőzés.
2013. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én párom tavaly végzett a BME-n.

Tudtunk találkozni sokat, még ha nem is voltunk folyton egymás nyakába. Vizsgaidőszakba kicsit húzósabb, de azt meg ki lehet és kell is bírni. :) Annyi szabadság kell is két embernek, amennyit egy iskola igényel.

2013. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából már most van a 2. félév, az elsőben egész jól ment a dolog, de most sokkal több házi meg beadandó van :( és félek , hogy kevés lesz az ha csak hétköznap tanulok... úgyhogy biztosan fogok hétvégente is tanulni nála legalább délelőtt.
2013. febr. 20. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!