Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A diplomamba tenyleg nem...

A diplomamba tenyleg nem szerepel, ha levelezon vegzek el egy egyetemet es nem nappali dagozaton?

Figyelt kérdés
Mert eddig en is ugy tudtam, mert mindenki okoskodott, hogy az benne lesz. Azonban van egy elmeleti matematikus ismerosom aki nagyon sokra vitte, rohadt gazdag, egy igazi zseni (termeszetesen nem magyarorszagon dolozik, ugy ahogy en sem), na es o mondta, hogy nem szerepel benne, mindenki leszarja, hogy hogy szerzed a diplomat mert ugyanaz van benne. O peldaul levelezon szerezte es kozbe ejjeli orkent dolgozott. O allitasa szerint biztos, hogy nincs benne, hogy hogy szereztem a diplomat, es nem is erti, hogy ki mondta ezt a hulyeseget nekem. Szoval akkor szerintetek mi az igazsag? Erdekel az itteniek velemenye is. Koszi.

2013. jan. 8. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen NEM szerepel, hogy nappalin vagy levelezön végezték, ha megfelelt a vizsgákon, akkor megkapja a diplomát.


Én levelezön végeztem, a férjem ugyanott nappalin, kettönk diplomája közt csak a név a különbség.

2013. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!