Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF-en érdemes tovább tanulni?

BKF-en érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés

[link]

konkrétan nekem ez a szak tetszik!!

az lenne a kérdésem,hogy ezt lehetne úgy is,hogy államilag támogatottan? és milyen ez itteni élet?

vagy esetleg más sulit tudnátok ajánlani hasonló képzésekkel??


2013. jan. 9. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezt büfé szaknak szokták nevezni.
2013. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért?:)
2013. jan. 9. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mert könnyű megcsinálni, de nem mész vele semmire. Mielőtt vki keresztbe lenyelne, én ezt nem erre a szakra értettem, hanema büfészak elnevezésre.

Azt nemtom,h milyen a szak, de a BKF-ről jót még nem hallottam.

Amúgy a felvi.hu-n szinte mindent meglehet róla találni. Pl. hogy hol indul [link]

2013. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!:)
2013. jan. 9. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos turizmus-vendéglátás szakon már semelyik iskolában nem indul államilag támogatott képzés, de a többi közgazdász szakon sem. :S
2013. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló írta, hogy a BKF-ről még nem hallott jót, úgyhogy akkor én most mondok :).

Én nagyon szerettem odajárni, bár nem ezen a szakon végeztem, hanem kommunikáció szakon. Érdekes, hogy arra is azt mondják, hogy büfészak, mégis el tudtam vele helyezkedni :). A turizmus szakot azért annyira nem mondanám könnyűnek, mivel közgazdász képzés, így vannak húzósabb gazdasági tárgyak, meg matek is...

A hallgatói élet szerintem nagyon jó, csomó lehetőséget kínálnak a hallgatóknak, hogy megkönnyítsék az elhelyezkedést: tréningek, Karrier centrum, rengeteg gyakorlati hely, műhelyek, szállodalátogatás stb.

Sajnos ezen a szakon már sehol nincsen állami, úgyhogy bárhova is jelentkeznél, mindenhol csak fizetős képzés van.

De ha érdekel, szerintem menj el a nyílt napjukra:

[link]

2013. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!