Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben kezdek a Széchen...

Szeptemberben kezdek a Széchenyi egyetemen Győrben. A kérdésem: hogy van ez a tesiórás dolog, miket kell teljesíteni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, van.


1 félév sportági ismeretek: futással, konditeremmel, úszással, meg egyéb sporttal lehet rendezni.

1 félév erőnléti: konditerem, futás vagy úszás

1 félév állóképesség: futás vagy úszás

1 félév úszás: úszás vagy úszás... vagy esetleg ahogy sokan csinálják, igazolás klórallergiáról és akkor futhatsz helyette. Az előre meghatározott képzés ideje alatt kell teljesíteni, különben kitesznek. De egyébként nem vészes egyik sem. Elfutkározol egyedül a sportcsarnokban azt csókolom.

2013. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom, mennyire komoly, hogy mindegyikből kell lenni egy félévnek. Csak mert egyik ismerősöm például háromszor teljesítette az állóképesség tárgyat és egyszer az úszást. Erőgyakorlatból és sportági ismeretekből egy aláírása sem volt, mégis kapott diplomát. Azért négy félév tesi mindenképpen legyen meg legkésőbb a képzés végére! :D
2013. jan. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt írtam. Gyakorlatilag az úszás kivételével bármit lehet futással teljesíteni. Sőt, még az úszást is, ha van igazolásod valami betegségről. De 4 félévet meg kell csinálni, a képzési idő alatt, különben repülsz. De még az is lehet, hogy az első négy félév alatt. Ezt pontosan nem tudom.
2013. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De én úgy értettem, hogy formailag is az aerob állóképesség nevű tárgyat vette fel és teljesítette háromszor egymás után. Szóval nem az, hogy felvette a sportági ismereteket vagy az erőgyakorlatot, és utána megbeszélte a tanárral, hogy annak a keretében is csak futni fog, hanem ezeket a tárgyakat teljesen kihagyta. És mégis elfogadták a végén. Erre tudsz magyarázatot? :D
2013. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok magyarázatot. A neptunban (elektronikus leckekönyv) bent van a négy tárgy, négy féle kóddal, mindegyiket fel kell venni, ahhoz, hogy aláírásod legyen. Oda nem tudnak aláírást beírni, amit fel sem vettél. Még akkor sem, ha megbeszéled velük. Mindenképpen fel kell venni.


Az ismerősöd vagy kamuzott, vagy félreértettél valamit. Vagy olyan régóta jár ide, hogy náluk még máshogy volt. Pedig én is most vagyok 5. éves.

2013. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kamuzott, láttam én is a Neptunban, hogy a négyből háromszor ugyanazt a tárgykódú tárgyat vette fel. Az viszont tény, hogy egy kicsit már régebben volt, ő kb. tíz évvel ezelőtt kezdett, szóval még bőven a bolognai rendszer előtt.
2013. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, akkor így érthető. Régebben, azt hiszem, pont előttem változtatták meg. Azóta tovább módosítottak azzal, amit fentebb is mondtam, hogy a képzési idő alatt kell megcsinálni őket, ami 3,5 vagy 4 év, különben kitesznek...
2013. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!