Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom mi legyek? Teljesen...

Nem tudom mi legyek? Teljesen elvesztem. Idáig azt hittem elmegyek programtervező informatikusnak, de sík h*lye vagyok a programozáshoz (szerdán, infó fakton jöttem rá)

Figyelt kérdés
Biztos, hogy valami matekkal és számítógéppel szeretnék foglalkozni (nem fizika(utálom), hanem matek). Infóból már megvan a középszint, de emeltet tuti elbuknám. Valami szak, valami tipp. Édesanyám tök mérges rám mióta közöltem vele, hogy nem tudom már mi akarok lenni, de ő azt akarja, hogy egyetemre menjek. Help! Az is biztos, hogy 360 pontnál többet nem fogok tudni összekaparni.
2013. jan. 11. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Az egész család bennem látja a reményt. És nem kicsi családról van most szó. Annyira rossz lenne, ha most mindenki csalódna bennem. Lány vagyok, így főleg. Ebben az évben végzek a gimivel. Már két unokatestvérem hagyta abba az iskolát. A másik kettő két éve ismétli ugyan azt az osztályt. Egy másikkal problémák vannak (fejben, és dühkitörései is vannak), a legkisebb meg még bizonytalan. Szóval rajtam a család szeme és annyira rossz.
2013. jan. 11. 22:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen célom, hogy eltudjam tartani önmagam egy saját albérletben. Anyám elrontotta az életét és nem akarja, hogy ugyan abba a hibába essek. Én sem, de ő sem tud ajánlani másik szakot. Az okj-s képzések egy kalap szart érnek a véleménye szerint és szerinte csak az egyetemmel tud megélni az ember. És amíg ennek az ellenkezőjét be nem bizonyítom, addig felesleges bármit mondanom.
2013. jan. 11. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon értem, hogy jöttél rá egyik percről a másikra, hogy sík h.lye vagy programozásból?


én proginfóra járok, ha van vmi kérdésed, akkor nyugodtan írj. (akár privátba is)

2013. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy még a pascal-t se értem, amit novemberben kezdtünk el. Semmit nem értek belőle.
2013. jan. 12. 01:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Még jó hogy nem érted, alig 1-2 hónapja kezdted el...

Mért van az hogy manapság mindenki mindent azonnal akar? Ahhoz hogy megértsd, jó legyél belőle gyakorolni kell! Van az a mondás hogy aki nem bukik el az nem is próbálkozik. Adj még időt magadnak.

Vagy az is lehet hogy szar a tanár.

2013. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a pascalt 3 évig tanultam középiskolába, és az 1. év végén 0 volt a tudásom, mert nem gyakoroltam, nem láttam át az egészet. utána kellett írni egy beadandót, nagyon megszenvedtem vele (pedig csak hőmérsékleteket kellett átlagolni:D), és ott vhogy elkezdtem átlátni a dolgokat. hogy mi is ez valójában.

és most meg proginfón vagyok. szval ne add fel ilyen könnyen.

amúgy én ajánlom a C nyelvet, egyetemen is azzal fogtok kezdeni és nem tudom. szerintem valamivel átláthatóbb is (gyorsabban lehet vele programokat írni). ja, és gyakorolj sokat! iskolán kívül is, szabadidődben, keress feladatokat neten, és azokat old meg!

2013. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!