Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Szent Benedek óvoda...

Budapest Szent Benedek óvoda és iskoláról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A budapesti (XI. ker) Szent Benedek óvoda és iskola érdekelne! Tud valaki részletes információt adni róluk? Tapasztalat? Köszönöm!

#Szent Benedek óvoda #Szent Benedek iskola #Budapesti Szent Benedek óvoda
2013. jan. 14. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉN oda jártam, és csak ajánlani tudom. Nagyon jó a közösség, a tanárok, az oktatási szinvonal, minden. Imádtam oda járni! Az óvoda része teljesen új, az tavaly lépett működésbe. Egyébként van néptáncra, szinjátszókörre lehetőség, vannak külföldi megszentelt életűek akikkel lehet beszélgetni, nyelvet gyakorolni. A két tannyelvű gimnáziumi rész tényleg felkészit a nyelvvizsgára, az érettségi idéjére folyékonyan fogsz tudni angolul beszélni. Minden szempontból csak dicsérni tudom :). Nem tudom, hogy lány vagy-e, ha igen, néha vannak nehézségek az öltözködés miatt, hogy ne legyen kint mindened, de nem durva, nem kell megijedni, nem apácazárda.
2013. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is az előzőt támogatom!:D A tanárok elég jó arcok, mondjuk vannak kivételek. Az öltözködés annyira nem zavaró, csak pánt nélkülibe nem lehetsz meg nagyon rövid szoknyába.
2014. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem a kéttannyelvű osztályba mész akkor elviselhetetlen.
2014. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!