Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok sem ismerik az osztály...

Nálatok sem ismerik az osztályban a továbbtanulási dolgokat?

Figyelt kérdés
Én le vagyok döbbenve hogy mekkora marhaságokat tudnak mondani de a tanárok is. Pl senki nem hiszi el nekem hogyan is van a duplázás vagy azt hiszik hogy a ponthatárokat az egyetem dönti el stb stb. Nálatok is ilyen tudatlanok?

2013. jan. 15. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb az a furcsa, hogy RENGETEGEN egyszeruen keptelenek kiszamolni a felveteli pontjaikat, mindenfele online kalkulatorokkal sz*rakodnak, aztan persze csak meg jobban osszezavarodnak. Pedig egy faek egyszerusegu szamitas lenne, de meg ennyire se kepesek. Nem veletlen, hogy a (kozepszintu) matek erettsegiken ennyire gyaszosan szerepel a tobbseg. Pedig azt is lassan mar nem lehet tovabb egyszerusiteni...
2013. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anno mikor én érettségiztem, akkor vezettek be teljesen új felvételi rendszert. Osztályfőnökömnek fogalma nem volt az egészről, de téves elképzelései azok voltak, én hiába magyaráztam neki, hogyan van, végül szülői értekezleten anyám elmagyarázta neki, akkor végül megértette.
2013. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, mikor 2 éve végeztem. A legtöbb osztálytársamnak halvány lila gőze nem volt arról, hogy a felvételi miféle kapcsolatban áll az érettségivel. Én is csak azért tudtam, mert egy nyáron át csak azt bújtam, mivel érdekelt :D aztán 1 évvel később egy volt osztálytársam rám írt, hogy nem jött össze a felvételije és újra szeretné próbálni. És tőlem kérdezett olyan dolgokat, hogy mennyibe fog kerülni, hol jelentkezzen rá, X szakhoz miből érettségizzen stb. Hát mondom bazzeg mint valami személyi tanácsadó, legalábbis inkább nézett annak. Megadtam neki néhány honlap nevét, de nem lett közelebb a megoldáshoz a szerencsétlen.
2013. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:D jaja nálunk is úgy volt, hogy az of. semmit nem tudott (bár ez nem volt meglepő számunkra, sajnos) De e tényleg így volt, asz szülőknek és nekünk diákoknak kellett mindent elmagyarázni neki annyira képtelen volt haladni a korral...

Volt illetve van is még a suliban egy kedves továbbtanulásért felelős tanárnő, aki szerencsére mindenben segített nekünk, bár ez sokszor a tanórák rovására ment

2013. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!