Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai egyetemen mennyire...

Óbudai egyetemen mennyire nehéz a kereskedem és marketing? Illetve a Gazdálkodási és menedzsment szak?

Figyelt kérdés
Nem csak a nehézség érdekelne hanem az oktatás színvonala is. Aki tud ajánlhatna még BUDAPESTI iskolát ilyen szakkal. Nézegettem én is a felvi.hu-n de remélem kapok más honnan is információkat. (matek nem az erősségem)

2013. jan. 15. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem túlzottan, mert az ÓE eleve nem közgázos egyetem - ennek megfelelően a színvonala sem túl magas. Mondjuk mérnöki dolgokban sem, mert abban a BME az éllovas.


Ha jó gm vagy kermar képzést akarsz, akkor menj a Corvinusra, én ott vagyok negyedéves, és elég színvonalas az oktatás, viszont nem fogod halálra tanulni magad.

2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Igen a Corvinus az mindig a toplistában volt, csak sajna elég drága :S
2013. jan. 15. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

BKF-en is van ez a két szak. Mivel ezek közgazdász képzések, így gazdasági matek van ezeken a szakokon mindegyik intézményben, szóval azt biztosan nem fogod megúszni.

Szerintem menj el nyílt napra, és nézz körbe, érdeklődj, kérdezősködj, még van időd a jelentkezésig: [link]

2013. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen ma voltam az Óbudain és majd 31.-én megyek a BKF-re, meg majd ÁVF-re. Nagyon tetszett de még dönteni nem tudok mert össze hasonlítási alapom... Amúgy a matek amit írtál az ennyire nehéz? olyan képzés meg szinte nincs is felsőoktatásba ahol ne lenne egy minimális matek.
2013. jan. 16. 14:43
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs*
2013. jan. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!