Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neumann János Sz. Szakközépisk...

Neumann János Sz. Szakközépiskoláról mi a véleményetek? (A hasznos válaszokat ismét felpontozom)

Figyelt kérdés
Ha Kerék Gimnáziumról, esetleg a Budai gimnázium informatika képzéséről is van tapasztalatotok, annak ugyanannyira tudok örülni. :D
2013. jan. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát véleményem az van, hogy hasznos-e az relatív.


Errefelé a megúszósok és a kockák akartak menni, és mentek is oda.

Azt hitték, hogy ott majd játszani meg egerészni fognak. Bele sem gondolnak abba, hogy ez nem is erről szól. Szörnyű.

Egyébként erős hármas átlaggal bárkit felvesznek. Az intellektualitásuk a tanulóknak, meg kb. valahol a béka segge alatt lehet.


Egyébként ne menj ilyen pályára szerintem. Az ország pont tele van informatikussal, mert a kilencvenes évek óta minden magyar tudja, hogy "a számítógép a jövő".

2013. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Informatikán kívül legtöbb tárgyból szar vagyok, de az infóban, ha benne van a jövő, mért ne lehetne benne 1000 ember jövője? :D


Ez az egyetlen tantárgy, amiből kitűnő vagyok.

2013. jan. 16. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekel még valami? Van olyan ami érdekel de nem megy? Rágyúrhatsz még, az első évek szakközépben pont erről szólnak.


A gimi sz.v.sz. fölösleges időpazarlás.

2013. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag semmi más nem érdekel informatikán kívül.
2013. jan. 17. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!