Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF-en a turizmus és vendéglát...

BKF-en a turizmus és vendéglátás szakon a szakmai gyakorlatot hol kell végezni?

Figyelt kérdés
Lehet pl. a Four Seasons-ben, Kempinskiben, Hiltonban, és a többi ilyen nevesebb szállodában? Mennyit számít a későbbiekben, hogy hol végzem el a gyakorlatot majd?

2013. jan. 18. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

McDonalds.

Tökéletes helyszín a jövőbeli melóhoz.

2013. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha még egyszer valaki a McDonalds-cal jön...-.- Nem tudom, hogy miért kell ezt csinálni, miközben pl. pincéreket, recepciósokat egy csomó helyre keresnek, még Magyarországon is. A másik meg, hogy nem biztos, hogy belföldön fogok majd elhelyezkedni, de nem is ez a lényeg, mert nem ez volt a kérdés...
2013. jan. 18. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja pincér :D

3-5 évet tanultál egyetemen 90 ezres fizetésért.Teljesen megérte.

2013. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hol élsz, de nekem az egyik rokonom például hajón dolgozik havi egymilláért... Egy másik ismerősöm pedig külföldön 700 eurot keres egy hónapban... Magyarországon pedig nívósabb helyeken nem ennyi a fizetés. ;)
2013. jan. 18. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:

óóó, te jó ég milyen válaszok jöttek eddig...

Szóval, van a BKF-nek egy Karrier Centruma:

[link]

Ők több száz céggel vannak kapcsolatban, akik szakmai gyakorlati helyeket és álláslehetőségeket kínálnak a hallgatóknak, úgyhogy ebből a kínálatból bőven tudsz választani.

Óriási jelentőségű, hogy hol és hogyan végzed el a szakmai gyakorlatodat, ugyanis sok hallgatónak a gyakorlati helyén állást kínálnak, szóval nagyon nem mindegy.

2013. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na végre egy értelmes hozzászólás! :) Nagyon köszi érte! :) Esetleg Te is ott tanulsz?:D
2013. jan. 24. 13:12
 7/9 anonim válasza:
Igen, ilyen szállodákba is lehet menni, ismerek több embert is akik 5*-os szállodákba mennek, a barátom épp most fog kezdeni a Boscolo hotelben, szintén 5*os. Úgyhogy ne higgy azoknak akik olyanokat írnak, hogy a mekibe meg stb :D
2013. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

5*os szállodába...

WC pucolónak :D:D

2013. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ó kedves #5-ös hozzászóló nem tudom hogy ott tanul-e vagy ezért fizetik, de biztos hogy bennfentes és minden egyes BKF-es kérdésnél buzdítja a népet hogy menjenek el nyílt napra és jelentkezzenek oda. Egyrészről elismerésem mert ez nagyon durva gerilla marketing a részükről, nemhiába média suli. Másrészről viszont nem tetszik hogy ilyen eszközökkel élnek, mert a hiszékeny kérdező emberek elhiszik hogy egy 'valódi' hozzászólást kaptak. Ha már ilyen szintekre süllyedt a BKF, hogy diákokat szerezzen akkor tényleg nagy lehet a baj. Egyébként semmi bajom a sulival, magam is szimpatizáltam vele mikor felvételiztem, és sok jó előadást tartottak már amikre én is elmentem úgy hogy nem oda jelentkeztem végül. De nem fair hogy csak egy oldalról toljuk a szépet és a jót a suliról a saját javunkra, mikor köztudott hogy az éremnek két oldala van, és nem is annyira fényes az a bizonyos másik ahogy már azt több embertől is hallottam/olvastam.
2013. febr. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!