Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen nyelvi előkészítős...

Milyen nyelvi előkészítős gimnáziumokat (legetlőleg gyengébbeket) ajánlanátok? Budapesten persze. Többi lent!

Figyelt kérdés

Olyan suli kéne ami előről kezdi az angolt 0. évfolyamba, kicsit gyengébb gimnázium. Teleki Blanka gimnáziumról mi a véleményetek? Vagy amibe ti jártok. Minden gimnáziummal kapcsolatos dolog érdekel, nyugodtan írjátok meg! Fontos lenne, kilencedikbe megyek jövőre, tudom hogy most azt gondoljátok hogy késő, de pótfelvételi vagy ilyesmi...

Köszönöm a válaszokat előre is...! ;)



2013. jan. 18. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinyei Merse Pál, Teleki Blanka
2013. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! oda jársz? vagy van valami véléeményed? :D
2013. jan. 19. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

nem járok oda, de sokat halottam róluk,voltam nyílt napon a Telekibe meg a testvérem járt..:)

sok suliról tudok mesélni megbeszélhetjük levélbe is ha van kérdésed:)

2013. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!