Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pollack Mihály Műszaki és...

A Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar? (lent)

Figyelt kérdés

A Pollack Mihály Műszaki és Informatika Kar nevezetű iskolába (Pécs) :

1. Hányas átlagtól lehet bekerülni?

2. Minek érdemes menni, hogy eltudjak helyezkedni? Pmmik. Pte.hu/portal_A_Kar_kepzesi_kinalata

3. Mi a BSc, BA?

4. Előbb kell-e alpképzés (mármint előbb el kell végezni ott egy alapképzést és utána egy mester/ felsőfokú képzést?

5. Ha elvégeztem a szakot, azután kell egyetemre mennem?


Jól megy a rajz, a matek is, de infóból olyan közepes a tudásom (bár most félévkor 4-es voltam), és nem vagyok nagyon kreatív :(.

13/L



2013. jan. 19. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Félreérted a dolgot.

Ez a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar nem gimnázium. Ez egy egyetem. Pontosabban a Pécsi Tudományegyetemnek az egyik kara.

Előbb elvégzed a gimit, leérettségizel, aztán felvételizhetsz ide.

2013. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja, rendben, csak a tanárom valmi olyasmit mondott, hogy gimi, mindegy, köszi :)
2013. jan. 19. 07:39
 3/3 anonim válasza:
Szerintem félreérthettétek egymást, a tanárod biztosan a Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskolára gondolt.
2013. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!