Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE ITK-n és SZTE TTIK-n van...

PPKE ITK-n és SZTE TTIK-n van államilag támogatott hely?

Figyelt kérdés

mindkettőn főleg a molekuláris bionika érdekelne. Ha van, akkor azt szeretném kérdezni, hogy mennyi volt a ponthatár tavaly és idén mennyi várható (tudom, ezt nehéz megmondani előre, főleg ilyen helyzetben :) )

Nagy-e a túljelentkezés? Úgy olvastam, hogy nagyon új szak Magyarországon, most végeztek az elsők...

Benn lehet-e maradni úgy, hogy matekból csak középszinten érettségizek és bioszból és fizikából emeltezek, érdemes-e oda jelentkezni, milyen utána az elhelyezkedési és fizetési lehetőség?

Az is érdekelne, hogy elvileg az állam csak 12 félévet támogat, viszont úgy láttam, hogy itt 7 félév alapképzés, 6 mesteri és 4 doktori félév... és ez már 17 félév :S

És azt is láttam, hogy a 7. félév alapképzésen angolul zajlik... úgy is "túl lehet élni" hogy nem beszélem anyanyelven, nem vagyok nagyon jó angolból? Most vagyok végzős és középszintű angol nyelvvizsgám van csak...


2013. jan. 19. 14:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!