Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a Madách Imre Gimnáziumba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma írtam meg a felvételit. Szerintem szörnyen nehéz volt. Megnéztem a javítókulcsot és magyarból fogalmazás NÉLKÜL 32 p matekból pedig 30 pontom lett:( A fogalmazással szerintem nem lesz baj mert sok regényt írok:) 5-ben és 7-ben kitűnő voltam. 6-ban csak 1 négyesem volt technikából (de az senkit sem érdekel:D) a kitűnő mellé tantestületi dicséretem is volt mindig. Most félévkor is kitűnő lettem+tantestületi dicséret.

tehát ...mivel eléggé el**tam az írásbelit, de a bizonyítványaim mind jók... mit gondoltok ?



2013. jan. 19. 18:17
 1/9 anonim válasza:

Nekem is sz*ul sikerült. magyar fog.nélkül 28 pont, matek 33 pont. én is kítűnő vok. és én is a MIG-be szeretnék menni.


Mik az esélyeink?

2013. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a Madáchba szeretnék menni. Tavaly 201 ponttól hívtak be szóbelizni, vagyis max vitt pont mellé minimum 66 pontos központi kellett. Remélem azért idén lejjebb hozzák a ponthatárt! Mindenkinek sok sikert!
2013. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet ... REMÉNYKEDJÜNK :///
2013. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én is elbasztam a felvételit, pedig nagyon jó tanuló vagyok. Kritikusan rossz lett. Látom mindenki aggódik, hogy bekerül e ide vagy oda. Nekem az a véleményem hogy mindenkit fel fognak venni ahova szeretne menni. :) Legjobb barátnőm is a Madáchba akar menni, mondjuk ő az osztály legjobb tanulója. Neki biztos jó lett a felvije.:)

Kívánok Neked sok szerencsét!:)

(Szerintem be fogsz jutni!)

2013. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mukk14 válasza:
Nekem a magyar 29+fogalmazás, a matek 31.... :( és a bizonyítványom sem kitűnő :( a szóbelin sok múlik, nem? (feltéve, hogy behívnak)
2013. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is nagyon túlizgúltam... matek: 26 magyar: 38 és a hozott pontom max. Nem tudom, h mennyi esélyünk van :/
2013. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem 32 a magyar és 32 a matek + max. vitt pont. De én úgy tudom, a tavalyi 201 pont a német tagozaton volt. Az angolos tagozatok mind jóval fölötte voltak. :-((
2013. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megnéztem az ideit,és egyáltalán nem volt nehéz..:) a felvételi szerintem..én a madáchba járok és tavaly matek:44 magyar:40pontosat irtam de nem voltam kitűnő.Ugyhogy nagyon izgultam. Sok sikert!
2013. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van
2013. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!