Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány kérdést kell még ma...

Hány kérdést kell még ma kiírni arról, kinek hogy sikerül a központi felvételije?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de már engem is nagyon idegesít.
2013. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
talán mert félünk és nyugtatjuk magunkat, hogy másnak is rosszul sikerült.
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer van egy felvételi egy évben. Ma megírtuk, holnap izgulunk. Hétfőtől péntekig még jobban félünk. Pénteken már reálisan látjuk a dolgokat. Péntektől indul a szóbelire való készülés. Akkor március 1-ig annak vége. Márciusban már egy kérdés sem lesz, vagy csak nagyon kevés. Áprilisban már mindent tudunk. Nyáron lesznek olyan kérdések, hogy ,,ki jön erre és erre a szakra ebben az iskolában?..". Ennyit te is kibírsz. Főleg, hogy ezekkel nem kell foglalkozni. Hadd beszéljük meg ma a napján, hogy kinek hogy sikerült. Amúgy meg téged nem kel hogy zavarjon. Nem hiszem, hogy napi 24-ben itt lógsz, és életed legnagyobb problémája az, hogy mevitatjuk életünk egy fontos napját.
2013. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nézd, ahogy neked problémát okoz a kérdésem, úgy nekem is problémát okozhat 20 ugyanolyan témájú kérdés.
2013. jan. 19. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért okoz problémát? Nem kötelességed rákattintani. Egyébként mindenki egyszer ír felvételit életében, szóval én megértem ha sokan aggódnak miatta.
2013. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a hosszú kifejtős vagyok: nem akartam belédkötni, csak rossz, hogy ennyien aggódunk és mégis így reagálsz
2013. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Minden 8as diák izgul, kíváncsi. Lehetne kevesebb kérdés, de szerintem érthető.
2013. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Miért? Ki kényszerít, hogy válaszolj, vagy akár csak rákattints? Ezen igazán nem érdemes magadat felhúzni.

Én is 8.-os vagyok, és személy szerint engem megnyugtat, hogy a legtöbb kérdésnél azt látom, hogy másoknak sem sikerült fényesen. Persze, mivel ez rád nem vonatkozik, te nyugodt szívvel figyelmen kívül hagyhatod. Ne idegeskedj, nem tesz jót az egészségednek...

2013. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Kedves nyolcadik osztályos diákok. Én megértem, hogy izgultok meg minden, de ha már egy-két ember kiírja a kérdést, miért nem tudjátok azon keresztül megvitatni és nyugtatgatni egymást? Okvetlenül mindenkinek saját "fórumot" kell erről nyitnia?:D Ha már itt tartunk ez nem is egy fórum. Elkorcsosult ez az oldal már nagyon:D
2013. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Miért? Ki kényszerít, hogy válaszolj, vagy akár csak rákattints? Ezen igazán nem érdemes magadat felhúzni."


- Miért? Ki kényszerített, hogy válaszolj, vagy akár csak rákattints erre kérdésre? Ezen igazán nem érdemes magadat felhúzni.

Utóbbit komolyan is gondolhatom, mert velem ellentétben, Te tényleg felhúztad magad a kérdésemen.


Az utolsó válaszoló meg megfogalmazta helyettem is a lényeget: örülük, ha titeket megnyugtat, hogy minden kérdésnél azt látod, másnak is rosszul ment a felvételi, de kizártnak tartom, hogy ne nagyjából ugyanazok válaszoljanak az ugyanúgy feltett kérdésekre. Innentől kezdve kiteheted az ablakba, hogy Te hányszor olvasod itt azt, hogy valakinek nem megy, mert lehet, hogy sokszor ugyanazzal a válaszolóval találkoztál.

2013. jan. 20. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!