Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék legjobban...

Hogyan tudnék legjobban felkészülni az elemi érettségire? Többi lent

Figyelt kérdés
Szerbiából írok.De gondolom nincs nagy különbség az ottani oktatás között,ma kaptam meg az értségi feladat gyűjteményt magyarból meg matekból.Magyart még valamennyire tudom is én csak a matektól félek.Elégé izgulok az érettségi miatt.Mivel tudom hogy milyen nagy jelentősége van neki.Mátékból a nehezebb feladatokat nem nagyon értem,meg van bennem a vágy hogy készüljek csak nem tudom hogy kezdjek neki még időben szeretném elkezdeni a készülődést.Több kérdésem az lenne hogy hogyan készüljek rá,meg tik hogy éltétek meg ezt az eseményt.köszi a válaszokat 14/f

2013. jan. 19. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
pls válaszoljatok :(
2013. jan. 21. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:
annyi h tanulj rendesen =) előtted még a gimi, ráérsz még aggódni szerintem. matekból mindent végig fogtok venni
2013. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja de te nem ismered a matek tanáromat ö egy balfax az osztályban alig van nála 3asnál jobb jegyünk sose magyaráz el semmit :(
2013. jan. 22. 20:01
 4/6 anonim válasza:
Magyarországon nincs ilyen, hogy elemi érettségi...
2013. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
általános iskola után nincs érettségi?
2013. febr. 10. 16:54
 6/6 anonim válasza:
De nem ám :) Van pár iskola, ahol úgymond "vizsgáznak" nyolcadikban, de ez csak ilyen belső dolog, és kb. az iskolák 1-2%-át jelenti. Egyébként semmilyen hivatalos vizsga nincs áltsuli végén.
2013. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!