Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Almádi Kéttannyelvűbe...

Az Almádi Kéttannyelvűbe felvesznek szerintetek kb 80 pontos központival és a maximális továbbvihető ponttal (25 pont)?

Figyelt kérdés
Tehát így 125/105 pontot viszek kb..

2013. jan. 21. 16:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ne már :( életem vágya volt, hogy bejussak a lovassyba vagy a kéttannyelvűbe. A Lovassyról már félig-meddig lemondtam, de a kéttannyelvűben bíztam. Nagyon szerettem volna bekerülni. Erre már a 10. désb-s kérdést látom, és teljesen el vagyok szomorodva, mert úgy érzem, túl sz@r lett a felvételim, hogy bejussak. A vetésibe meg pff.. nem hiszem hogy felvszenke. Akkkor majd megyek valami gyüjtőbe....
2013. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
már sokszor mondtam, de szerintem bent vagy :) remélem, én is! utolsó, hány pontod lett? mert én is oda jelentkezem első helyen, és nekem is max. 70 pontom lett...
2013. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nagyon szurkolok mindenkinek, hogy felvegyék :) utolsó előtti, hány pontod van? mert nem biztos, hogy olyan rossz ;) meg tanáraink is mondták, hogy oda jók az esélyek, mert kevesen jelentkeznek és 72-t felvesznek :)
2013. jan. 21. 18:26
 4/24 A kérdező kommentje:
és bocsi, Lilla, ha felidegesítettelek :$
2013. jan. 21. 18:35
 5/24 anonim ***** válasza:
nem idegesítettél fel. :D miért tetted volna? :))
2013. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
első vagok :) majd mindjárt beállítom, hogy látható legyen a név :D öö hát a dlsb ponszámítása szerint (összvissz) 95-96-97 pontom lehet :/ a felvételi meg úgy 70 pont körül :/
2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az egyáltalán nem rossz :) majd írjátok meg, ha megtudjátok, hogy pontosan mennyi pont :)
2013. jan. 21. 22:07
 8/24 anonim ***** válasza:
én is a dlsb-be jeletkeztem elsőként és ma tudtam meg, hogy 70 pontom lett:( nem tudom mire elég, de bízzunk benne, hogy az idei senkinek sem sikerült fényesen :D sok sikert!
2013. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Almádiba nem tehetséggondozó kell?:O Csak mert én 2 éve nekem kellett :D én almádiba akartam, de nem vettek fel:(, de szerintem tuti felvesznek ennyi ponttal! :)
2013. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
idén már (nem tudom szerencsére-e) eltörölték a tehetséggondozót(: bár így egy 'kicsit' szerintem nehezebb volt a felvételi (főleg matek..)
2013. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!