Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb. kinek jobb a fizetése,...

Kb. kinek jobb a fizetése, egy pincérnek vagy egy rendőrnek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A pincérnek, mert általában kap borravalót. Meg az alkalmazótól függ, a rendőr viszont, ha jól tudom, közalkalmazott. (?)
2013. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, mert a rendőrök mind megvesztegethetetlenek és becsületesek. Ők nem emberek, hanem arkangyalok, akik Keresztes lovaggal vetekedő becsületre és büszkeségre tettek szert.Mind ezek mellett bear grylls vére folyik bennük ,hogy ennyi fizetéssel eltartják a családjukat.


Egyértelműen rendőr.

2013. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez relatív. Egy versenyképes helyen dolgozó pincér fizetése több mint egy kezdő rendőrtisztté. Direkt nem tiszthelyettest írtam. Tehát, ha fasza helyen dolgozol 200 netto simán megvan, mint pincér. Azonban ehhez bizonyos habitus kell. Én pl. nem szeretek másokat kiszolgálni, pitizni nekik a borravalóért....
2013. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!