Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen nehéz ez az iskola? :...

Milyen nehéz ez az iskola? : Pécs Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola

Figyelt kérdés
Milyen nehéz ez az iskola? És mennyire nehéz ide bekerülni? Előre is köszönöm! :)

2013. jan. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
öcsém minden nap legkésőbb 2 órakor itthon van, fél 3tól csak gépezik egész nap, könyvet még nem láttam a kezében és most 3.-os.. mindenből 3-4esei vannak,de úgy hogy tényleg soha nem tanul.
2013. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Scotty97 válasza:
0%
Te hazudsz, vagy az iskola mellé jár az öcséd... Én 4.3-as átlaggal, igen jó felvételivel kerültem be. Am attól függ milyen szakra jelentkezel?
2013. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért kell lepontozni, csak az igazat írtam,ln találkozom vele minden nap. jó képességű gyerek,csak lusta tanulni. órai figyeléssel bőven 3as mindenből (igaz jobb jegye csak gyakorlatból van)
2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!