Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a debreceni FAZEKAS...

Milyen a debreceni FAZEKAS MIHÁLY GIMNÁZIUM humán osztálya? Nyelvi előkészítőre gondolok, ami öt éves, franciából vagy spanyolból vannak emelt órák.

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Fazekasba járok, csak éppen az angol-német-emelt infós osztályba. Vannak ismerőseim abban az osztályban, amiről érdeklődsz, ők meg vannak elégedve vele. :)Bár azt hallottam, hogy a spanyolosoknak elég kemény. Nem tudom, hogy pontosan mire lennél még kíváncsi, de azért szerintem mindenképpen látogass el az fmg.hu-ra!
2013. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót!:) Igen,azt én is hallottam,hogy a spanyol tanárok nem a legjobbak...
2013. jan. 21. 23:15
 3/9 A kérdező kommentje:
És a társaság milyen a Fazekasban?
2013. jan. 21. 23:17
 4/9 anonim válasza:
Én oda járok, spanyolos vagyok, és nagyon szeretem!
2013. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jók szoktak lenni az osztályközösségek, de ki lehet fogni ritkán 1-1 rosszat.
2013. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én matekra járok, csak ajánlani tudom.
2013. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A spanyoltanárok nagyon jók! Én szeretem őket, inkább a franciák tűnnek furinak, de azokat nem nagyon ismerem.
2013. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

8. osztályos vagyok, és ide szeretnék jönni a francia-kny, vagy az angol-reál szakra. Kérek mindenkit aki tud valamit az iskoláról, az írjon! :)

Köszönöm szépen!

2014. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az angol milyen?
2015. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!