Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakpárokat lehet...

Milyen szakpárokat lehet választani az ELTE osztatlan tanárképzésében?

Figyelt kérdés
Próbáltam már megkereseni, de nem találok sehol semmilyen listát, az érettségi miatt viszont fontos lenne. És mindkét szakból szükséges az emelt szintű érettségi vagy elég csak az egyikből?

2013. jan. 23. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen szak érdekelne?

Valószínűleg azért nem találsz listát, mert teljesen új a rendszer, a képzést indító kar tanulmányi bizottságát kéne felkeresni e-mailben, viszont szakonként eltér az indító kar.

2013. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Január 31-én fogják kiadni a felvételi tájékoztató mellékletét, amiben az osztatlan tanárképzéssel kapcsolatos összes infó benne lesz, többek között a választható szakpárokól és a felvételi követelményekről. Néhány egyetem, mint például a debreceni, már közzétette, hogy milyen közismereti és más tanár szakokat lehet majd tanulni, de hivatalosan csak január végén lesz elérhető. Tudom, hogy elég kicseszés, mert kicsit több, mint 1 hónapunk vaj jelentkezni és senki nem tud semmilyen konkrétumot... Én is tanárnak készülök és én sem tudom, hogy kell-e emelt érettségi pl a matektanárihoz.
2013. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Angol, csak fogalmam sincs, hogy mit lehet hozzá választani...
2013. jan. 23. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen a címen tudsz érdeklődni:

tanulmanyi@btkhok.elte.hu

2013. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel angol közismereti tárgy, ha jól tudom, akármit választhatsz hozzá!
2013. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a tervek szerint gyakorlatilag bármit bármivel párosíthatsz. lesznek ugyan ajánlott szakpárok, de nem kötelező azokból választani. Azt hiszem annyi lesz a különbség, hogy az ajánlott szakpárosításokra össze lesz lőve a két szak órarendje, a többinmél nem feltétlen, úgyhogy több szervezést igényel a részedről.

De ezek még mind csak tervek, semmi biztosat nem lehet mondani.

2013. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 23. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez itt a Debreceni Egyetemen meghirdetett szakpárok és a felvételi követelményei. Szerintem az ELTÉn is hasonlóak lehetnek a követelmények.
2013. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lemaradt a link:D


[link]

2013. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Januar 31-e is eltelt es meg mindig semmi :( kezd idegesito lenni... :(
2013. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!