Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen eredményekkel lehet...

Milyen eredményekkel lehet bekerülni a kaposvári Táncsics Mihály Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 15:57
 1/4 bumbi02 ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már pontosan a felvételim eredményére, de általános szakra én olyan 68 pont körül jutottam be? és 3,6-os voltam általános iskolában 8. évvégén (Honvéd) . Igazából nem nagy kunszt be kerülni, eléggé aláment a színvonal az utóbbi években, már a mi évfolyamunk is (2007-es) elég színvonaltalan volt, és szószerint buta emberekkel. (nem rossz tanulókkal, hanem butákkal)
2013. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az általános tantervűre egészen egyszerű, viszont a tagozatos osztályokba sokkal jobb tanulók jelentkeznek, és van szóbeli felvételi is. Amúgy nem hinném, hogy annyira egetrengetően nehéz lenne a bekerülés. 4,5-ös átlag, és 70 pontos központival valószínűleg már behívnak szóbelizni.
2013. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én biológia szakra mennék és 4,39-es az átlagom. A felvételi még nem tudom, hogy hogy sikerült.

2013. jan. 24. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2013. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!