Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A X. Kerületi Szent László...

A X. Kerületi Szent László gimnázium informatika tanára tényleg hibbant egy kicsit? HELP!

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy órán nem csinál semmit és nem magyaráz el semmit, másnap meg irat egy dolgozatot. Tényleg így van ez? Köszönöm!

2013. jan. 24. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, én ide járok, bár nem informatika tagozatra, de azért nekem is volt infóm 2 évig.

Azért nagyjából ismerem a tanárokat: a Szent Lászlóban a többség kiváló pedagógus!

Másrészt, nem egy informatika tanár dolgozik a Lászlóban.

2013. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Réka.^^ válasza:
Honnan hallottad ezt? Én infós vagyok, és egyáltalán nem mondanám annak EGYIKET sem. Mégis kire mondták ezt? :DD Azért kíváncsi vagyok xdd
2013. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most felvételizek és az egyik jelenlegi tanárom mondta.. De remélem hogy neked van igazad :)
2013. jan. 30. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!