Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van még esélyem...

Szerintetek van még esélyem hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
a felvételim nem lett valami fényes matek 35 magyar 29 ezzekkkel a pontokkal meg a hozott pontjaimmal amiből szinte nem veszítek semmit van még esélyem szegeden a radnótiba (angol és spanyol szakra) ságváriba (informatika BFK francia kéttannyelvű) -re bekerülni?

2013. jan. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan elrontották a felvételit..és szerintem a te pontjaid egész jók szóval szerintem jó esélyekkel indulsz;)
2013. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen ez nagyon megnyugtató!
2013. jan. 25. 14:54
 3/4 anonim válasza:
Nem sok diáknak lett "fényes" szerintem, ha kijön az országos átlag, többet tudunk majd.A matekod szerintem kifejezetten jó, az átlaghoz képest. Legalábbis akikkel beszéltem eddig, 20 pont körüliket írtak.Persze biztos van akinek jobban sikerült, dehát nem mindenki vágja a matekot.
2013. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányadik lettél angolon-spanyolon?
2013. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!