Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégium vagy agglegénylakás...

Kollégium vagy agglegénylakás a spanokkal az egyetemi évekre? Mik az előnyök hátrányok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se egyetemista, se agglegény, sőt, még csak legény sem, de azért van erről elképzelésem...

Nem tudom, mennyire vagy pénzes gyerek, és a spanjaid anyagi hátteréről sem tudok semmit, de el kell döntenetek, hányan mennétek, és milyen szintű lakást szeretnétek, hány szobával. Ha mindegyikőtöknek kell külön szoba, akkor már alapból nem lesz olcsó mulatság maga a bérleti díj, emellé a rezsit is be kell számolni, és a kaja sem olcsó mulatság.

Tegyük fel, hárman béreltek egy háromszobás lakást, aminek a bérleti díja lenne mondjuk 90 ezer havonta, a rezsije meg 40, és még a kaja kábé 35. Ezt add össze, aztán oszd el hárommal, annyit fizetnétek fejenként, és akkor még a BKV bérletetek sincs még meg és a szórakozás. Szerintem pénzkidobás.

2013. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kell saját szoba mondjuk 2 szobás lakásban négyen, és aki 20 percet zuhanyozik azt leverjük, mint vak a poharat
2013. jan. 25. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ hol lennétek mert pesten drágább az albérlet mint vidéken... de sztem a kollégium is jó én kolis leszek persze ha felvesznek
2013. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!