Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szombathel...

Mi a véleményetek a szombathelyi fősuliról? Jó suli, megéri ott továbbtanulni? Így, hogy egyetemi központ lett, színvonalasabb az oktatás is?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én idén kezdem meg a tanulmányaimat ezen az egyetemen,de helyi vagyok és már akkor csak jókat hallottam róla amikor főiskola volt 'mégcsak'
2009. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én régről úgy emlékszem, hogy inkább szidták. Azért kérdezem, mert Vas megyei vagyok és lehet jövőre oda mennék tanulni. Esetleg valaki tudja, konkrétan a gazdálkodás és menedzsment szak milyen?
2009. szept. 1. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább menjél Zalaegerszegre a BGF-nek van kihelyezett intézete. Sokkal színvonalasabb oktatást ad, és ha munkát keres előbb fogsz találni egy BGF-es diplomával, mint egy "Berzsenyissel". Én sem hallottam róla sok jót, sem korábban, sem most. Azok a tanáraink szakközépiskolában, akik közgazdászok voltak, és nem csak a suliban tanítottak, hanem cégeknél is dolgoztak, mind azt mondták, hogy Zalaegerszeg, és a szombathelyi fősulira csak akkor menjünk, ha nincs pénzünk koleszra, vagy csak odavesznek fel minket. Én is vas megyei vagyok egyébként. Ez az én véleményem, nem mondom, hogy mindenki egyetért velem, de én meggondolnám, hogy mennyit ér egy hirtelen egyetemi központtá vált főiskola diplomája, ahol most kezdték el oktatni nem olyan rég ezt a szakot, hiszen korábban "csak" tanítóképző volt.
2009. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!