Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. -os vagyok és a Gundel...

8. -os vagyok és a Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskolába szeretnék menni! Vélemények? ÉS kb hány ponttal vesznek fel oda? Múltévben mennyi volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mekibe felvesznek utána! :)
2013. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha,majdnem :) -.-
2013. febr. 4. 20:29
 3/4 anonim válasza:
100%
Valoszinu, hogy a mekibe veszik majd fel, ha ott tanul tovabb. JA NEM. Ez a suli Mo. egyik legjobb vendeglatoipari es idegenforgalmi iskolaja, tobbszoros tuljelentkezes van. Van ismerosom, aki odajart es foiskolat vegzett. Azt, hogy milyen atlaggal, es hany ponttal lehet bekerulni, azt nem tudom. Tudom, hogy keson irtam mar....de legalabb igy meg tudom kerdezni: Vegul hova vettek fel? :))):3
2013. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egészen pontosan 6x os. am annyi van, hogy némelyi tanár nem vmi jooindulatú. (mesélte egy barátom)
2013. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!