Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Készül valaki felvételizni...

Készül valaki felvételizni 2013-ban a BME-re épitészetre?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen :D 17/L
2013. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a BME-s rajzfelkészítőre jártok/jártatok, akkor szerintem ne fecséreljétek rá az időtöket, mert nem fognak titeket felvenni, ezt nem bántásból írom, tényleg így van...
2013. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én járok a felkészítőre.. de miért gondolod azt, hogy annak nincs esélye aki nem jár?
2013. febr. 3. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát még nem sok olyan emberrel találkoztam mostanában, akit anélkül fel vettek volna...
2013. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsőéves BME-s építész vagyok, és bármilyen meglepő, de vannak, akik egyáltalán nem jártak a BME-s rajz előkészítőre, mégis felvették őket. Ismerek egy pár ilyen embert. Viszont olyat is ismerek, aki 2 évet is járt, mégsem sikerült neki. Nem ezen múlik, hanem azon, hogy van-e hozzá tehetséged/ügyességed vagy sem, valamint továbbképezhető vagy-e. Ellenben az előkészítő nagyon-nagyon hasznos, mert itt megtudod, mit várnak el tőled/ mit szeretnek látni.
2013. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)és amúgy.. utolsó válaszoló... neked hogy tetszik az épitészet ?
2013. febr. 7. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem az utolsó válaszoló vagyok, de az évfolyamtársa :) Sokat kell rajzolni (nem szabadkézzel, hanem körzővel-vonalzóval), de szeretem. Én pont azért szeretem, mert rajzolva és számolva kell tanulni, és nem szóról-szóra több száz oldalt (bár később lehet lesz olyan is :/)
2013. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
óóóó :D na az jó :) annyira várom már :D és milyen az egyetemi élet ? szabadidőtök van ? vagy csak rajzoltok ? lányokból vagy fiukból van több ? :D
2013. febr. 8. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányokból van több, kb 2/3 lány 1/3 fiú, szorgalmi időszak elején még van szabadidőnk, akkor tudunk bulizni, de később, hát sokszor aludni sincs időnk, főleg az utolsó hetekben, de leadások után mindig bulizunk :) Nekem főleg az a jó, hogy kolis vagyok, elszabadultam otthonról, és tényleg csak a tanulás köt meg, egyébként a (kevés) szabadidőmet úgy osztom be ahogy akarom. Gimisként el sem tudja az ember képzelni ezt az életet. :)
2013. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szééépen :)
2013. febr. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!