Fradnay kérdése:

Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Nem tudom ezt a kérdést hová kellene bírnom. A legcélszerűbbnek ezt a helyet találtam.


Kislányom most már 11-ik osztályba és egyre több probléma adódott a fizikatanárnővel, aki egyébként az osztályfőnöke is. Sorozatosan egyest ad a lányom dolgozataira. Az elején nagyon meglepődtünk nejemmel, hogy mi történhetett, hiszen a gyereknek mindig jól ment a fizika és szereti is. Először azt hittük nem figyelt, de a harmadiknál már kezdett gyanús lenni, főleg úgy, hogy a lányom szerint ő jól válaszolt a feladatokra.


Azon dolgozatait, amelyek hozzám kerültek, megmutattam egy régi barátomnak akinek a rokonságában van fizika tanár. Ő megnézte és szerinte indokolatlanul adott rájuk a tanár elégtelent, mert a legrosszabb is hármas.


Ezt követően beszéltem a tanárnővel és kérdőre vontam, de ő azt mondta, nem tűr beleszólást az osztályozási módszerébe és szerinte a lányom lusta és ostoba. Felmentem az igazgatóhoz is, de azt meg nem érdekli, főleg úgy, hogy a tanárnővel igen jóban vannak.


Mit tehetek ebben a lehetetlen helyzetben? Mit léphetek? Hova nyúlhatok? Szeretném megoldani ezt a dolgot, méghozzá nagyon gyorsan.

Kérlek titeket segítsetek!!!!!!!


2013. jan. 28. 20:09
 1/1 anonim válasza:
Hibátlan dolgozatra nem adhat egyest, tanuljon mint állat, egy idő után feladja a tanárnő. Ha meg nem, akkor a hibátlan dolgozatot kell megmutatni az igazgatónak
2013. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!