Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova érdemes menni Gazdálkodás...

Hova érdemes menni Gazdálkodás és Menedzsmentre?

Figyelt kérdés
Eddig csak azt tudom hogy corvinus elég jó, és hogy még Győrben a Széchényin kevés a pont. Az a gond hogy elég esélytelen hogy a Corvinusba felvegyenek de Győrbe meg nem akarok menni. Pesten milyen egyetemek vannak ahol a Gazdasági szakokat jól oktatják és nem olyan nagy a ponthatár mint Corvinuson?
2013. jan. 29. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi számít magasnak? Valószínűleg G és M-re mindenhol marha magasak lesznek a pontok, mert az is benne van a kormány "veszélyesen népszerű" rovatában.
2013. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Államilag támogatott képzés 460 ponttól lesz és az sztem mindegyik suliban ennyi lesz, költségtérítéses meg sztem sehol se lesz túl magas, szal azt,h a Corvinuson nagy a ponthatár már nem igazán lehet mondani. Ha budapesti érdekel, akkor Corvinus, BGF esetleg BME. Írtad Győrt szal gondolom az ország nyugati részén laksz, de ha nem akkor esetleg még SZTE, vagy a Debreceni Egyetem.
2013. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!