Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvételim 69 pontos lett!...

A felvételim 69 pontos lett! Van esélyem?! További információ lent! Fontos!

Figyelt kérdés

A felvételim, mint már írtam 69 pontos lett! Az átlag ahol én írtam 63-64 pont lett! Ezeket az iskolákat írtam be: Szent István G.; Szinyei Merse Pál G.; Teleki Blanka G.; Berzsenyi Dániel G.;...

A legtöbb helyre, ahol lehet biológia-kémiára mennék, a többi helyre pedig sima szakra!

Van esélyem szerintetek?



2013. jan. 30. 17:44
1 2
 1/11 anonim válasza:

szió :) az attól is függ hogy milyen tanuló vagy!

Sz.I.G egy nagyon erős gimnázium, majdnem egy szinten van a Fazekassal, ha jól tudom és az infók nem csalnak a neten...

A Berzsenyi is egy erős iskola, könnyű bekerülni, de annál nehezebb bent maradni, egyik ismerősöm is oda jár, és szerinte nagyon nehéz iskola, annak ellenére hogy ő tényleg egy jó tanuló. Mondjuk ez egy kissé relatív, kinek mi a nehéz..

Ha nagyon bizonytalan vagy,még változtathatsz a sorrenden!

Sok sikert!! :) ( sorstárs..:)) )

2013. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem 68 pontos lett és én is a Berzsenyibe szeretnék menni. Te hol írtad? Ahol én írtam, nem mondták meg az átlagot:(

Én is azt szeretném tudni, hogy 68 pont mire lehet elég?

2013. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az atlagom4,5
2013. jan. 31. 12:30
 4/11 anonim válasza:

Első vagyok..

Hát az nem egy rossz átlag!:) De szerintem ha még tudsz változtatni a sorrenden akkor a Szinyeit rakd előre vagy a Telekit.. Bár nekem azt mondták a tanáraim hogy a nehezebbet jelöljük meg elsőként, de azt se felejtsük el, hogy másodikként vagy harmadikként muszáj megpályázni egy gyengébb iskolát,szóval értitek.. Amúgy te hova szeretnél igazán bekerülni? :)

Ja,mellesleg.. tudtok valamit a Német Nemzetiségi Gimnáziumról? Pl.: milyen átlagtól vesznek fel, vagy hány ponttól hívnak be írásbelire stb.

2013. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, a Német Nemzetiségit nagy ívben kerüld el, ha lehet.
2013. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szt.István és Berzsenyi rizikós.. koncentrálj a szóbelire....de a többi tuti sikerül:)
2013. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szent istván elég erős, én is oda járok, biosz-kémia szakra. engem elsők között vettek fel 90 pontos írásbelivel.....de sztem bekerülhetsz.mondjuk a barátnőm középmezőnyben került be 85 ponttal, de ha behívnak szóbelizni, légy nagyon szimpatikus
2013. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, az lehet hogy erős a szt istván, de a szóbeli egy vicc! semmit nem kell tudni kb.
2013. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
!69!
2013. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hm.. Én is jelentkeztem oda, pont idén, hat osztályos gimnáziumi képzésre. Az én felvételim 61 pontos lett, és azt írta, az átlag is pont annyi. Az eddigi sulis átlagom 4,9 volt, de még csak be sem hívtak szóbelizni. :/ Így nem is tudom, neked magasabb lett a pontszámod, az átlagod viszont egy kicsit kevesebb. Ha visszahívtak szóbelizni két esélyes a dolog, de szurkolok neked! :)
2013. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!