Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendbe tennéd...

Milyen sorrendbe tennéd ezeket a budapesti gimnáziumokat: József Attila, Vörösmarty és Leövey?

Figyelt kérdés
József Attila:humán,Vörösmarty:vizuális-kommunikációs osztály és Leövey: történelem és társadalomtudomány,média és mozgókép szak. Az átlagom 4,8 és 66 pontos lett a felvételim. Előre is köszönöm a válaszokat!:D

2013. febr. 2. 10:51
 1/8 anonim válasza:
Melyikbe szeretnél a legjobban menni? Melyik irányba szeretnél továbbmenni? Ha pedig nem gazán tudsz dönteni,akkor nézd meg melyikhez mennyi idő,ameddig odaérsz. Gondolom nem szeretnél sokat utazni. :) mennyi pontod lett? Szerintem : Leövey,Vörösmarty ,József Attila
2013. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem József Attila,Leövey és Vörösmatry
2013. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is József Attila,Leövey,Vörösmarty

A József Attila nagyon jó iskola! Szerintem nagy különbség van a József Attila és a másik kettő között.

2013. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

József Attila

Vörösmarty

Leövey

2013. febr. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És behívtak(?)!
2013. febr. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Leövey Klára Gimnázium

2. Vörösmarty Mihály Gimnázium

3. József Attila Gimnázium

Bár nagyjából hasonló erősségűek.

2013. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
József Attilába behívtak, a Leöveybe be sem kell mennem,mert ˝mentes˝ vagyok és megkapom a maximális pontszámot.:)) A Vörösmarty gimi holnap rakja ki a honlapjára a behívottak névsorát.
2013. febr. 28. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a sorrended?
2014. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!