Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire illik egy elsőévesnek...

Mennyire illik egy elsőévesnek "kiöltöznie" egyetemi évnyitóra?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az évnyitó az egyetemen. Ami érettségin rajtam volt kiskosztüm, magassarkút talán kicsit soknak tartom, de egyelőre egy fehér inget vasaltam ki amit egy fekete farmerrel szándékozok holnap felvenni. Cipőként egy fekete fehér utcai cipőmre gondoltam, meg persze egy elegánsabb retikült is magamra rántok. Még így is túl lezser leszek? Kíváncsi vagyok a többi emberke mennyire fogja kicsípni magát, a felsőbb éves ismerőseim szerint még az évnyitó is felesleges.
2009. szept. 3. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nem is volt évnyitó.


Szerintem jó, amit írtál, nem kell túlzásba vinni, nem olyan ez, mint a középiskola. Sokan még vizsgára se vesznek fel fehér blúzt.

2009. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondták az ismerőseid, teljesen felesleges időpazarlás. Nem hangzik el semmi releváns infó, dgunalmas az egész, jól felesket a dékán, hogy öregbíted az egyetem hírnevét..stb. (én is elmentem elsőben, szakadtak is rajtam a röhögéstől a felsőbb éves haverjaim, mekkora lúzer vagyok). tényleg semmi értelme, alig mennek el rá.
2009. szept. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na megvolt az évnyitó :D

Két órás volt és tényleg nem hallottam olyan infót ami ha hiányzik nem tudok tovább élni nélküle. Utólag örültem a kényelmes cipőmnek,voltak akik színesben voltak. Most voltam szerintem először és utoljára.

2009. szept. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!