Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár kötelezhet arra hogy...

A tanár kötelezhet arra hogy tornadresszt húzzunk tesiórán?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
most komolyan ez a legnagyobb problémád?
2013. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogilag tényleg nem tudom, feltételezem nem, de biztosan meg van az oka, hogy mért kéri. Ha nagyon nem tetszik, és az osztálytársak is így gondolják, akkor lehet érdemes beszélni először a szaktanárral, majd osztályfőnökkel, esetleg igazgatóval, de én biztosan nem tenném, nem csinálnék ebből ügyet, a tesióra nem divatbemutató.
2013. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a divat miatt kérdezi. Engem is zavart annak idején, mert korábban kezdett nőiesedni a testem mint a többi lánynak és sokszor kellemetlenül éreztem magam e-miatt! Négyszemközt beszéld meg vele, ha problémád van ezzel.
2013. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha neked problémáid vannak ezzel, beszélj az osztályfőnököddel.

Vagy egy tanárnővel, igazgatónővel, de lehetőleg nővel, mert ők jobban átlátják a problémádat.

Ha te voltál az, aki azt írta, hogy zavarja a tanár nézése, akkor mindenképpen kérj segítséget, mert hosszabb távon benned kisebbségi komplexusok támadhatnak.

2013. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogilag nem, maximum javasolhatja azt, de sokszor úgy mondják mintha kötelezően kérnék. Ha benne van a házirendben az is csak annyit jelent hogy az az elvárt viselet.

Ha sport tagozatos iskola az már megint más.

Bár megírhatnád hogy konkrétan mibajod vele.

2013. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!