Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik a szóbeli...

Hogyan zajlik a szóbeli felvételi vizsga a Madáchban?

Figyelt kérdés

Német nyelvi osztályra szeretnék jelentkezni, meg is néztem a budapesti Madách Imre Gimnázium honlapján a nyelvi minimum követelményeket. És ezekből majd csak szóbeli lesz? Voltak nyelvtani követelmények is, azokat hogyan fogják számon kérni?

Aztán volt olyan is, hogy témakörök, szókincs, és itt különböző pontokba szedve egyes témák, pl. Család, lakóhely, szabadidő... Ezeket hogyan fogják kérni? Húzunk belőle egyet, és arról kell beszélni, vagy lesz egy kötetlen beszélgetés, ahol mindenről beszélni kell?


2013. febr. 3. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

Haladóra mész?

Hány pontos lett a felvételid?? : )

2013. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, haladó németre szeretnék menni, te is?

66 pontos lett a felvételim, pedig kitűnő vagyok.. Ezt most sajnos nagyon elszúrtam.. És neked hogy sikerült?

2013. febr. 5. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, ez a kérdés engem is érdekelne.

66 pontos lett a felvételid és kitűnő vagy? Én is. Hogy jött össze a 66 pont? Nekem:

Magyar 37

Matek: 29

Sok sikert a további felvételihez, vetélytárs:)

2013. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,kitűnő vagyok 67 pontos let a felvételim,és én is ugyanoda szeretnék menni ahová te.Ugyanakkor még a nyelvi előkészítőt is megjelölöm(ezt elsőnek)
2013. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Találtunk még 2 pontot a magyarban, amit meg is kaptam, így most:

magyar: 41

matek: 27

Amúgy én az izgulás miatt szúrtam el sajnos a felvételit, pedig szerintem többre lettem volna képes..

2013. febr. 7. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
én is amúgy..de hát ez van
2013. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!