Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pont lesz az osztatlan...

Hány pont lesz az osztatlan tanári képzés szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szerintetek az idén elsőként induló osztatlan tanári kézésre hány ponttól lehet majd bekerülni? Meg szeretném jelölni az ELTE matek-biosz osztatlan tanári szakot, és az ELTE matematika alapszakot, csak nem tudom milyen sorrendben kellene.


2013. febr. 5. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel idéntől van az osztatlan tanári képzés, még tippelni sem nagyon lehet hogy mennyi lesz a határ.
2013. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez a baj, mert a matek alap tavaly 340pont volt, de most ha a tanárképzés 370 lesz és a matek után teszem be akkor fölöslegesen jelöltem be.. :/

Olyan jó idén érettségizni...

2013. febr. 5. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb azt jelölni előrébb ami jobban érdekel?
2013. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti de, viszont nem tudom eldönteni 18 évesen, hogy mivel szeretnék foglalkozni hátralévő életemben sajnos.

Amúgy meg jelenlegi fejjel mindkettő érdekel, (csak nem tudom h jó tanár lenne e belőlem.)

2013. febr. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!