Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből áll a pszichikai felvéte...

Miből áll a pszichikai felvételi a rendőrtiszti karra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezgetnek, hogy bizonyos helyzetekben hogy reagálnál, aminek kábé annyi a lényege, hogyha kiderül, hogy durva, agresszív vagy rasszista vagy, akkor kilőnek. Mindig legyél megfontolt, gondold át a válaszod, mielőtt mondasz bármit is. Nem nagy szám egyébként. Azt is megkérdezik, miért akarsz rendőr lenni, arra se azt mondd, hogy azért, mert szeretnék szolgálni és védeni, hanem azt, hogy tetszik az időbeosztás, az előrejutási lehetőség, szerinted neked való, mert nem vagy az a rögtön pánikba eső típus, szerinted ez egy viszonylag változatos szakma stb stb.
2013. febr. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egy elég komoly tesztet is kell írni. Egyik része sima iq teszt, a másik részében rengeteg kérdés. Ugyanazt a kérdést többször is feltszik különböző formában és ezzel is ellenőrzik, hogy mennyire vagy őszinte. Pl: megkérdezi a teszt, hogy türelems ember vagy-e, majd 20-30 kérdéssel később megkérdi, hogy szeretsz-e ügyintézésre várakozni vagy sorban állni. Szóval érdemes mindig a valós érzéseid szerint válaszolni, mert könnyen látják, hogy igazat írtál-e. A szóbelin pedig o
2013. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az előbb nem tudtam befejezni. A szóbelin pedig olyasmiket fognak kérdezni, amit az előző kommentben olvastam.
2013. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Türelmes vagyok, de utálok várakozni a sorban ha nem halad,ugyanez igaz az ügyintézésre is.Én még nem olyan emberről, aki ezeket szeretné...tehát nem létezik türelmes ember?
2013. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*hallottam olyan emberről
2013. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!