Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 386 ponttal van...

Szerintetek 386 ponttal van esélyem a BGF-PSZK gazdaságdinformatika államilag támogatott levelező szakára bekerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontolgatom, hogy szintemelőt kéne csinálnom matekból, hogy több pontom legyen. Mit gondoltok kell vagy elég ez a pontszám?

2013. febr. 6. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég kell legyen.
2013. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes emelt matekoznom? Pénzkidobás?
2013. febr. 6. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sohasem lehet tudni, ebben az évben mit találnak ki. Emellett az emelt matek abban is segít, hogy ne csak bejuss, hanem bent is maradj az egyetemen. Én mindenképpen javaslom.
2013. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát már két éve érettségiztem , akkor matekfaktos voltam (mindennap dupla matek)de két éve felsőoktatási szakképzzésen vagyok most fogok záróvizsgázni ami egybe esik az érettségi időszakkal is és nem is matekoztam, így is ajánljátok, hogy kifizessek 20ezret?
2013. febr. 6. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, neked mennyit jelent a 20 ezer, ha nagyon sokat, akkor nem. Levelezőire ez azért elég kellene legyen.
2013. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is a 20 ezer a fő gond hanem hogy a záróvizsga nem lesz könnyű és nem tudom be tudom e vállalni
2013. febr. 6. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy korábban tanulnál-e analízist, de ha nem, mindenképpen csináld meg az emelt matekot, különben szenvedni fogsz fele a BGF-en
2013. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tanultam , emeletre készültem 2 éven át csak végül nem mentem mert nem kellett akkor
2013. febr. 17. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!