Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg buktathat? Most mentem...

Meg buktathat? Most mentem 9-dikbe és a tesi tanárom nagyon szigorú és félek hogy megfog buktatni évvégén.

Figyelt kérdés

Mert lassú is vagyok és ügyetlen is.

Eddig mindig megkaptam a kegyelem 3-ast általános suliba.

De ettől a tanártól valósággal rettegek pedig csak egyszer találkoztunk.( tegnap volt az első óra )

Segítsetek!!


2009. szept. 5. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálkozhatsz az iskolaorvosnál, hogy javasoljon gyógytesit vagy könnyítettet, hátha... Ha nem, akkor se szoktak azért annyira vadállatok lenni a tesitanárok, hogy ha látják valakin, hogy alkatilag nem megy neki, de van akaratereje és mindent elkövet, hogy fejlődjön, akkor megbuktassák.
2009. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem buktathat meg,ha rendszeresen bejársz órára.Tesiből ilyet nem lehet csinálni azért,mert vki nem olyan ügyes,de akkor viszont igen,ha lógsz az óráiról,úgyhogy ezt ne tedd.Valamint írtad,hogy most vagy 9-es,szóval ilyenkor minden tanár szereti megmutatni a kemén y oldalát(a miénk is ilyen volt,aztán negyedikben már haverkodtunk vele) ;)) nem kell félni tőle.
2009. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Járj be órára! Úgyis lesz, aki sokat fog lógni, hozzá képest már előnyben leszel. És próbálj minden feladatot végrehajtani! Lássa a tanár, hogy te próbálkozol, csak hát annyira nem vagy ügyes! Ha van olyan, ami jobban megy (pl. csapatjátékok, futás, bemelegítésnél fogó, vagy kidobós), akkor abban vegyél részt nagyon nagyon aktívan! Ha valaki nem áll annyira jól, a tanár szokott házidolgozat témákat adni, amivel ugye fizikai megerőltetés nélkül szerezhetsz jó jegyet. Ha nem ad ilyesmit, akkor te is odamehetsz hozzá majd félév környékén, hogy szarul állsz, és szeretnél egy kicsit javítani, és van -e rá mód és lehetőség, hogy írj egyet. Hidd el, a tesitanárok mindig értékelik az igyekezetet!
2009. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha minden óráján tesizel akkor nem buktathat meg. Ez olyan mint a rajz, vagy az ének, ha ha rajzolsz valamit ami a témával kapcsolatos akkor nem buktathat meg. Na meg tesiből ha én nem buktam meg akkor senki nem fog:D
2009. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Én nem szoktam lógni órákról akár milyen borzalmas is.

Tesi órán a játékokat élvezem csak a futást,kötél mászást,bukfenceket ( a hátra felé nem megy) meg ha fel kell mászni valamire mert tériszonyom van.

2009. szept. 5. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jelentkeztél?
2009. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném meg írni remélem megérted.
2009. nov. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!