Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nappali OKJ-ra járok, de...

Ha nappali OKJ-ra járok, de újra szeretnék érettségizni (emelt biosz és emelt kémia), kell fizetnem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szintemelő vizsgaként csinálod, akkor biztosan nem.
2013. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van tanulói jogviszonyod (és nem hallgatói!), akkor ingyenes minden esetben. Akkor is, ha ismétlő (100 %, nekem is ingyenes volt).
2013. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. febr. 9. 21:21
 4/8 anonim válasza:

19. Jelenleg OKJ-s képzésre járok, van tanulói jogviszonyom. Magyar nyelv és irodalomból szeretnék emelt szintű érettségi vizsgát tenni, kell-e fizetnem az új érettségi vizsgáért?

Ha a jelentkező rendelkezik érettségi bizonyítvánnyal, minden esetben meg kell fizetnie a felmerülő vizsgadíjat.


[link]


itt mást írnak..

2013. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint ez egy nagyon friss törvény, mert én 2012. májusában 2 db érettségit is letettem ingyen. Úgy, hogy akkor már 1 éve rendelkeztem érettségi bizonyítvánnyal. Na mind1. Akkor elnézést, sajnos nem tudom nyomon követni a kormány minden egyes új húzását.
2013. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
előző vagyok: sajnos igen..szinte mindenhova írják most, hogy 2012. október óta megváltoztak a dolgok...nagyszerű :\
2013. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a gond tudod, hogy annyira sok változtatást csináltak/csinálnak egyszerre, hogy ezt nagyon nehéz nyomon követni. Jelenleg még azzal sem vagyok egészen tisztában, ami engem érint sajnos. Most már azt sem tudom, hogy a diákok miért tüntetnek. Semmiféle fogalmam nincs már semmiről :( elnézést az OFF-ért.
2013. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tudom! a kb fél oldalas jelentkezési laphoz kapcsolódóan is lenne 1000 kérdésem, és kb havonta változtatnak mindenen..hihetetlen... most csak 50.000 az, hogy szeretnék érettségizni..utána meg tanulni..
2013. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!