Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai Csere János gimnázi...

Kriszti111 kérdése:

Az Apáczai Csere János gimnáziumba szeretnék menni, matematika-fizika szakra, és kíváncsi lennék, hogy ilyen eredményekkel van-e esélyem bekerülni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Idén nem volt tehetséggondozó. A matematikám sajnos nagyon rosszul sikerült(33 pontos lett) a magyarom viszont jó (42 pontos). A matematika-fizika szakon a magyart megfelezik, ezáltal a matematika súlyozva van. 7. év végén kitűnő voltam, ahogy 8. félévkor is, de 5-ben nagyon rossz tanuló voltam (nem volt ötösöm és volt két hármasom). Nem tudom hogy az 5-et nézik-e, de egyébként sem adnak sok pontot a jegyekre. Nagyon szeretem a fizikát, de sajnos olyan érzésem van, hogy nincs semmi esélyem. Mit gondoltok, ilyen eredményekkel be tudnék kerülni?

2013. febr. 9. 13:54
 1/4 anonim válasza:
én a testvérsulijába járok (Radnóti), amikor én felvételiztem, 77 pont volt a határ, de elvileg most nehezebb volt, úgyhogy gondolom a ponthatárok is lejjebb lesznek, ha meg kitünö vagy, nem hiszem, hogy néznék az 5.- es jegyeket, szerintem van esélyed, ne parázz :)
2013. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól rémlik, akkor a 7. év végi és a 8. félévi jegyeket nézik. Tehát ha te már óvodában megbuktál, az sem érdekli őket :)
2013. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e szóbeli felvételi oda? Ha igen, és az jól sikerül, akkor biztosan bekerülhetsz. Ha nincs, akkor is elég jók az esélyeid, bár a helyedben azért megfontolnám: 33 pontos matek központival biztosan érdemes matek szakra menni?
2013. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül felvettek ???
2014. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!