Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén érettségizők! Ti merre...

Idén érettségizők! Ti merre tovább? Külföld vagy maradtok? Diákhitel vagy állami?

Figyelt kérdés
Mik a terveitek? :)
2013. febr. 12. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt leírod, hogy neked mi lesz/volt?


Nos én eredetileg a Nemzetvédelmire akartam menni katonai vezetési alapszakra, de oda 360 volt tavaly a ponthatár, így esélytelen a matek-magyar-töri középből :)


Végül is, a Szt.István egyetemre szeretnék menni Környezetgazdálkodási agrármérnöki szakra, vagy Természetvédelmi mérnöki szakra.

2013. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
ja, és semmi diákhitel, az elég rázós később, marad az állami. Ha ide nem vesznek fel, akk külföldi meló marad...
2013. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem ELTE BTK lesz, magyar. Reményeim szerint... de eléggé tartok tőle, most ez a sok variálás, hát nem tudom. Sajnos fizetős szóba sem jöhet, úgyhogy marad az állami meg a hallgatói szerződés..
2013. febr. 12. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Pázmány jog vagy nemzetközi tanulmányok a legvalószínűbb. Vagy még Közszolgálatin igazgatásszervező v nemzetközi igazgatás. Sajnos ami szakok engem érdekelnek pont mindegyik olyan, hogy államin valószínűleg nagyon magas ponthatárok lesznek szóval szerintem inkább fizetősre fognak felvenni, de reméljük a legjobbakat :)
2013. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!