Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudna jelenlegi IBS-es hallgat...

Tudna jelenlegi IBS-es hallgató pár információt adni az iskoláról?

Figyelt kérdés
Milyen bent az oktatás? Mennyire nehéz a tananyag? Megéri elkölteni rá a pénzt? Lesz utána munka? Sürgős lenne a válasz. Ha úgy job, jöhet privátba is. Előre köszönöm!

2013. febr. 15. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzügy-számvitelre mész az jó állítólag!? Ismerős oda járt turisztika menedzsmentre na az nem lehet jó mert azóta is munkanélküli.
2013. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező!

Én csak ajánlani tudom az IBS-t. Szeptembertől partnert vált az iskola és az Oxford Brookes helyett a University of Buckingham lesz a partner, tehát ennek az iskolának a diplomáját adja.

Az oktatás tipikus angolszász, tehát nem a magolásról szól, hanem inkább gyakorlatias (sok prezentáció és csoportmunka) A tananyag az angol miatt nem túl egyszerű, de meg lehet szokni. A pénzt egyértelműen megéri, mert angolul tanulsz, brit diplomát kapsz. Pl. a Corvinuson 690ezer HUF/félév angol képzésen...

A legsikeresebb szak a (magyarul: Pénzügy számvitel és a Gazd. menedzsment) ez a kettő amit megéri elvégezni és akkor nem lesz gond az elhelyezkedéssel!

Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdés szívesen válaszolok :)

2013. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Olyan szakot, hogy gazdálkodási és menedzsment nem láttam, csak a felvi.hu-n. Az IBS oldalán simán Menedzsmentként van odaírva. Az ugyanaz? Illetve akkor a felvin miért nem jelzik a többi szakot?
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek az alapképzések indulnak szeptembertől a The University of Buckingham diplomáját adva:

BSc in Arts Management

BSc in Business and Diplomacy

BSc in Business and Tourism

BSc in Financial Management

BSc in Management

BSc in Management with Information Systems

BSc in Management with Languages

BSc in Management with Psychology

A Management felel meg a Gazd. menedzsmentnek, a Financial Management pedig a Pénzügy-számvitelnek!

A felvi.hu-ról sajnos nem tudok mit mondani...

2013. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A többi szakot azért nem jelzi, mert csak ez a kettő az, amin magyar diplomát is lehet szerezni az angol mellé. A többi szaknak igazából nincs magyar megfelelője. De az első év végén lehetőséged van módosítani a szakot, mivel az első év azonos valamennyi szakon.
2013. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!