Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi jelentkezésnél van...

Felvételi jelentkezésnél van 1 pont, amit nem értek (? )

Figyelt kérdés

Középiskolai eredménynél hogy írjam oda az utolsó tanult év év végi eredményét, ha még nem végeztem ?

Most akkor 11., 12. osztály/ de akkor hogy ????/

vagy 10., 11. osztály ?


2013. febr. 18. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
11 12 12.et majd később beírod
2013. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mikor ?
2013. febr. 18. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem - meg hát így logikus -, hogy be kell írni az utolsó előtti évvégi eredményeket, az utolsó évvégit meg még nem, mivel nincs meg. Lesz majd egy dokumentumpótlási időszak - akkor kell lefénymásolni a bizid, és elküldeni.
2013. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy így logikus, de inkább rékérdezek minden apróságra, nehogy elrontsam.


És akkor most csak a 11. évvégi bizonyítmány fénymásolatát kell csatolni, ugye ? Vagy azt egyben a doku. pótlási időszakban a tizenkettedikessel ?

2013. febr. 18. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen érzés, tegnap töltöttem ki (csak én már 2 éve érettségiztem), egész nap fórumoztam, nehogy elrontsak valamit. :D


Szerintem mindegy, mikor küldöd, de igazából van még időd március 1-ig. Van egy telefonszám, amin egész nap elérhető az Oktatási Hivatal, nem tudom, mi, de hívd fel őket, biztos elmondják. De persze, gondolj bele, milyen lenne lefénymásolni az évvégi bizidet, miközben tök üres az egész. A tavalyi évvégit elküldheted, a mostanit meg majd a pótlási időszakban - mert akkor fogod az érettségibizid fénymásolatát is elküldeni.

2013. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, az mindegy, hogy együtt küldöd-e a két bizit, vagy külön-külön. Március 1-ig meg arra van időd, hogy kitöltsd szép rendesen anélkül, hogy félnél, elrontasz valamit. Ha jóban vagy az ofőddel, kérd meg, hogy segítsen, öt perc alatt ki lehet tölteni, ha érted a kérdéseket.
2013. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jól van, köszönöm mindenkinek !


Egész nap itt idegeskedek, hogy mit írjak be, mi rossz, mi jó, mit hova/hogyan. Kész őrület.


Köszi !

2013. febr. 18. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Írj privit, ha még valami nem megy.


Én ma adtam fel, meg jelentkeztem emelt érettségire, teljesen ki tudok akadni a papírmunkától. Ezt fizesd ki, azt fénymásold le, azt ragaszd rá, azt add fel ajánlva, stb stb, tiszta komplikált az egész.

2013. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!