Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai, Eötvös, Deák téri,...

Apáczai, Eötvös, Deák téri, Veres Pálné, Karinthy (mind budapesti) mi a véleményetek róluk? Melyiket ajánljátok? Melyikbe érdemes menni?

Figyelt kérdés
Ha valamelyik iskolába jártok/jártatok vagy akár többet is jól ismertek légyszi írjatok róla véleményt.Minden érdekelne a közösség,tanárok,programok,oktatás,suli épület.Mik a tapasztalataitok?Milyen nehezen jutottatok be?

#gimnázium #Veres Pálné Gimnázium #budapesti Eötvös gimnázium
2013. febr. 21. 21:13
1 2 3
 1/24 Dubi ***** válasza:
18%

Az Apáczai-t messzire kerüld el, rengetegen mondták, hogy borzalmas hely, sokan kiiratkoztak mert depressziósak lettek tőle. A kémia tanáruk érdekes, ő tankönyveket írt és kémia oktv-k feladatsorát állítja össze, érdekes módon az Apáczaisok mindig az élen végeznek a kémia oktv-n... Micsoda véletlen. Persze ez csak a magánvéleményemet tükrözi!


Eötvös: magasan hordják az orrukat, a nővérem oda járt, a magyar tanáruk borzalmas volt, és a többi sem kiemelkedő. Az épület amennyire emlékszem, gyönyörű.


Veres Pálné: szimplán jó. Nem sok extra.


Karinthy: jó a közösség, a kéttannyelvűséget sajnos úgy hallottam, be fogják szüntetni. Pedig ebben biztosan jók voltak. Meg másban is. Nem lehet véletlen, hogy egy halom Karinthys van a St Andrews-i egyetemen. A fél magyar klub XD


A Deák tériről még soha sem hallottam.


( Menj a Berzsenyibe, az a legkirályabb :D /reklám )

2013. febr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

A Berzsenyit is néztem de én nem Pesten Palomar és az nagyon messze van tölünk és ezért nem jó nekem.

Egyébként a Deák téri is ott van az Eötvös,az Apáczai és a Veres

2013. febr. 23. 09:23
 3/24 A kérdező kommentje:

Bocs az elöbbit nem tudtam befejezni mert telórol vagyok és véletlenül elküldte.

ott van a Veres Pálné közelében.A Karinthy kivételével mindegyik 5. kerületi.

bocs a helyesírási hibákért!

*nem Pesten lakom

2013. febr. 23. 09:32
 4/24 anonim ***** válasza:
Berzsenyi +1, egy csomó vidéki is jár oda... És említettem már, mennyire klassz? :D
2013. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A Karinthy az jó. Nyelvileg szuper, a tanárok többsége is jó és kedves. Az iskola felszereltsége sem hagy kívánnivalót.

Az oktatás szintje természetesen ugyancsak kimagasló és van jó pár program és szakkör is.

2013. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A közzösség milyen a Karinthyban?
2013. febr. 24. 08:29
 7/24 anonim válasza:
a deáktérivel az a probléma, (ha probléma) hogy nagy magas az elvárásuk a hittani téren. de nagyon erős suli:)
2013. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#1: Egész "véletlen" azért végeznek az apáczaisok mindig az élmezőnyben, ami miatt egyetemen vegyész szakon is első két évben alig tanulnak újat. De valószínű ott is kivételeznek (miközben a tanároknak legtöbbször fogalmuk sincs, ki honnét jött) ugye. Jó lenne, ha nem pletykákból adnád a tuti infókat az iskoláról, miközben aki odajárt, nem feltétlen tapasztalta, hogy sznob hely (én például soha egy pillanatig sem). Vagy hogy idegösszeomlást kapna bárki is. Túl sok rémhír kering az iskoláról és azt sem hiszem, hogy a kibukott diákok lennének pont a releváns információforrás, csak végig kéne gondolni a dolgot, mielőtt f*szságokat írogatunk.
2013. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Dubi szerintem nem apáczais volt. Bár mindamellet, hogy jómagam berzsenyis vagyok, egyetértek veled.

De a Berzsenyi még mindig király!

2013. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Dubi ***** válasza:
41%

Aham, konkrétan a napokban írt rám egy lány, hogy nem bírja tovább az Apáczaiban, annyira sznob hely. Nyáron beszéltem egy Apáczaiban érettségizett diákkal, ő elég sikeres (nem kibukós), ő is ugyan ezen a véleményen volt. Ezen kívül voltak még random Apáczais emberek, akikkel gimis éveim alatt beszéltem. Nem csak úgy dobálózom a szavakkal.


A kémia OKTV... Nem állítom biztosan, hogy csalnak, de a tényeket leírtam. A ti kémia tanárotok írja az OKTV feladatsorokat és a tankönyveket. Ti nyeritek az OKTV-ket kémiából. Tények, tények, tények. Ugyanis a könyvborítókat el lehet olvasni, az OKTV-n pedig rajta van, ki írta a feladatsort!

2013. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!