Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre csak interneten...

Mesterképzésre csak interneten lehet jelentkezni, vagy lehet venni jelentkezési lapot is valahol?

Figyelt kérdés
(nem a sima felsőoktatási sulis jelentkezési lapra gondolok)

2013. febr. 22. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök ugyanazt a papírt használják.
2013. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Be lehet szerezni nyomtatványt a felsőoktatási intézményekben.

Ugyanazt kell kitölteni mint aki még csak BA-ra stb. jeletkezik, mert a képzés típusát, szintjét kell megadni a megfelelő helyen. De aki Mesterképzésre jelentkezik, annak nem kell kitölteni pl. az érettségire vonatkozó részt, mert van annál magasabb végzettsége, és az annak megdelelő részt kell kitöltenie.


Jó látni, hogy nem csak én vagyok olyan "maradi", hogy hagyományos úton adom be...

2013. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te frankón mersterképzésre akarsz jelentkezni? és itt érdeklődsz?

marhajó..inkább hagy a francba, jobban járunk...

2013. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem én akarok jelentkezni kedves utolso észlény :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


hanem családban senkise tudja mit hol kell milyen papir kell hozzá (teosmnak kéne)


szerinteD? ilyen szar oktaktási rendszerben ahol alig van minden leirva, honnan tudná az ember?

2013. febr. 23. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:

"szerinteD? ilyen szar oktaktási rendszerben ahol alig van minden leirva, honnan tudná az ember?"


- Sokszor ez a benyomásom a rovat kérdéseit olvasva. Más kérdés, hogy szinte az összes továbbtanulással kapcsolatos kérdésre egy perc alatt választ tudok találni a felvi.hu-n.

2013. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elektronikusan kell jelentkezni.

Az Educatio ügyfélszolgálata azt a tájékoztatást adta, hogy nyomtatásban nem jelenik meg a 2013 szeptemberében induló képzéseket tartalmazó Mesterképzések felsőoktatási felvételi tájékoztatója c. kiadvány.

2013. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.

Többieknek, ennyi lett volna a válasz...

Ezt nem tudtátok volna leírni kötözködés helyett(már aki), és aki tudta.

Ezért van itt a magyar társadalom, ahol tart, mert a legtöbben NEM segitenek másnak még egy sima kérdésen se.

Ti is tudjátok jól, hogy segitség nélkül elvagytok veszve, szinte a legtöbb helyen(idővel melóügyben akár) (kapcsolat stb)

2013. febr. 25. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

"Többieknek, ennyi lett volna a válasz...

Ezt nem tudtátok volna leírni kötözködés helyett(már aki), és aki tudta.

Ezért van itt a magyar társadalom, ahol tart, mert a legtöbben NEM segitenek másnak még egy sima kérdésen se.

Ti is tudjátok jól, hogy segitség nélkül elvagytok veszve, szinte a legtöbb helyen(idővel melóügyben akár) (kapcsolat stb)"


- Ezt az alapján jelented ki, hogy a válaszolók közül csupán egyetlen egy ember kötözködött veled. Koráűbban én is adtam hasznos választ, de nem tudtam szó nélkül hagyni azt a valótlan kijelentést, miszerint nem lehet semmilyen információt sem megtalálni.

2013. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jelenik meg nyomtatásban?
2015. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!