Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Edutus vagy Gödöllői Szent...

Edutus vagy Gödöllői Szent István Egyetem, vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

kKereskedelem és marketing, nemzetközi gazdálkodás, gazdálkodás és menedzsment, turizmus vendéglátás szakok(tudom hogy nincs mind a kettő intézményben mindegyik), és az Edutus budapesti kara érdekel főleg.


Egyik rokonom most áll iskolaválasztás előtt, nem volt jó tanuló középiskolában, biztosan csak önköltségesre fogják felvenni. Corvinuson magasan a legtöbb a tandíj, ezért azt kizártuk, maradt a BGF és az egyéb, általunk kevésbé ismert oktatási intézmények. BGFről nem hallottunk/olvastunk túl jó véleményeket ami a hangulatot és az oktatók és a TO segítőkészségét illeti,valamint ahogy már írtam nem olyan jó tanulóról van szó, lehet hogy egy kisebb, családiasabb környezetben jobban ki tudna bontakozni.

Ugyanakkor olyan iskolát sem szeretnénk, amiknek nagyon rossz a híre, alacsony színvonalú oktatás, akkor már inkább BGF.


A távolabbi baráti körünkben sincs olyan, aki ezekbe az iskolákba járt, eddig csak az internetről tájékozódtunk, ezért fordulok hozzátok.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2013. febr. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok, hogy egyenes útja legyen a munkanélküliség felé?
2013. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted pontosan? Arra, hogy nem feltétlenül szeretnénk ha a BGFre menne?
2013. febr. 24. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, eleve sikerült olyan alternatívákat választani, ami a lehető legtelítettebb itthon.
2013. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem elég alaposan végigjártuk ezek mellett a bölcsész és a műszaki területet is, a bölcsészet nem érdekli, a műszaki még csak-csak, de nem tudom hogy egy végig bukdácsolt kegyelem kettesekkel megszerzett műszaki diploma mennyit ér.

Azt kihagytam hogy angolul nagyon jól tud, németül so-so, és az egyetemen elkezdené a harmadik nyelvet, amit még nem tudjuk hogy mi lesz.


Akkor szerinted mi lenne jó/jobb?

2013. febr. 24. 14:28
 5/7 anonim válasza:
100%
Helló! A testvérem az Edutus Főiskolára jár, és azt kell mondanom, hogy egy nagybetűs FOS az egész! elnézést, de nem tudom szebben megfogalmazni, pedig magam is diplomás ember vagyok, de kihoz a béketűrésből az a minősíthetetlen, sunyi csapat, akik ott "dolgoznak/tanítanak/ügyintéznek". Amellett, hogy színvonaltalan az egész oktatás, a tanulmányi osztály szívatja a diákokat. (erre sincs jobb szó, mert a folyamatos pénzlehúzás, félretájékoztatás és hazudozás nálam ezt jelenti). Ha jót akartok: messziről elkerülitek ezt az intézményt!
2013. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már egy éves a kérdés, de úgy érzem, meg kell védenem a BGF-t, az iskolámat.

A hangulat kiváló, mindenki kedves, ha kell, bárhol tudsz segítséget kérni. Az oktatók is segítőkészek, kevés az igazán szemét tanár, de ilyen mindenhol van, akárhova megy. A TO pedig tényleg nem áll a helyzet magaslatán, de akkor pedig ott van a Diákcentrum, ahol szintén segítséget tud kérni. Nálunk (legalábbis a PSZF-en) kifejezetten családias a környezet a 2. év végére... :D

Olyan iskolába pedig nincs értelme menni, ahol könnyű megszerezni a diplomát, mert akkor annak nincs értelme.

2014. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A SZIE egy jó egyetem, szerintem azt érdemes választani.
2014. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!