Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elég 109 pont a...

Csillagnyíl kérdése:

Szerintetek elég 109 pont a Lóczy Lajos Gimnáziumba (Balatonfüred)?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Helli, én odajárok

Hát az hogy elég lesz e a 180ból nem tudom, de esélyes!

Attol fugg melyik osztalyba akarsz menni!

Szerintem A osztalyba németre biztos, hogy elég lesz

Míg a C osztályba angolra kétlem vagy kicsi rá az esély(bár most az egész osztály angolos lesz) a c/németet megszüntették(had ne részletezzem a németeseket..)

B osztályba is talan eleg lesz, de arra készülj hogy ott a matek fizika infó kemény!;)

Az A/németre tuti felvesznek..:D

2013. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
B osztály nem indul. Helyette a természettudományi osztály van. Arról nem tudok véleményt mondani, mivel ti lewsztek az elsők. Az A-ban idegenforgalmiba 1000% hogy bent vagy, ha oda jelentkeztél (elvégre az szaki) a C-be elég kicsi az esély (én odajárok angolra, de tavaly csak 16-ot vettek fel, idén már teljes osztály lesz)
2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
B osztály alatt az infót értem, mert persze B lesz, csak nem infó, hanem természettudományi képzés.
2013. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Felvettek? Nekem 120 pontom van, és a német két tannyelvűbe osztályba jelentkeztem. Ideiglenes felvételi jegyzék alapján 51. vagyok. Van esélyem bekerülni? :/
2014. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van esélyed -
2015. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na bekerültél?
2015. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal egy osztályba harminckét embert tudnak

fölvenni - Ha több tagozatot megjelöltél nagyobb

az esély

2015. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!