Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet egy tanárt kirúgatn...

Hogy lehet egy tanárt kirúgatni, helyre rakni?

Figyelt kérdés
iskolaszinten mindenkinek baja van vele. de olyat nem csinál, amiért kirúgnák. Nem magyarázza el a dolgokat, hanem csak mondja mondja mondja. ha szólok meg annyi hogy én már elfelejtettem, nem érdekli... benne van a könyvbe. Az ő tárgyai rontják le a bizonyítványokat.
2013. febr. 28. 13:20
 1/8 anonim válasza:
31%
NEM POFÁZNI KELLENE,HANEM TANULNI ÉDES FIAM!!!!
2013. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem pofázni kéne? Hát akkor mi a fenét tegyünk? Évfolyam szinten egy ötös volt félévkor, amikor felvetettük neki, anyit mondott,hogy ő miért tudott meglenni az 5ös. meg pár négyes, pár hármas, szinte fél osztály 2-es, 1-es. Hát érdekes. Talán nem is az osztállyal van baj? Meglehet... Főleg, hogy nem sok tanárral van baj, persze itt is vannak akik többet hisznek magukról... De ha megnézzük az átlagokat, akkor kiderül, hogy töri 4 felett, magyar 3,8 stb, amit ő tanít meg 3-as se volt meg. Pedig nem egy nagy tantárgy lenne. Ettől csak a haladó nyelv a rosszabb.

Ha meg velünk lenne a baj, akkor nem lennének ilyen átlagok, mint töri, magyar...

2013. febr. 28. 13:40
 3/8 A kérdező kommentje:
#1, szerintem te is egy ilyen nyomorult tanár lehetsz, aki nem magába nézne, hogy mibe telne nekik értelmesen ember módjára viselkedni, hanem egyből a gyerek a hibás. Ilyennek diplomát nem adnék, nem hagy még tanár is lehessen.
2013. febr. 28. 13:54
 4/8 anonim válasza:
EZ A TANÁR IGÉNYESSÉGÉT JELZI FELÉTEK...-NE ELÉGEDJETEK MEG A KÖZEPESSEL-LEGYETEK KITŰNŐK ABBÓL,AMIT TANULTOK-NE ELÉGEDJETEK MEG A FÉL MEGOLDÁSOKKAL!!!!
2013. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem,nincs igazad-gondolkodj el azon,amit írtam-és hidd el,hogy ha nem is most,de pár év múlva belátod,hogy igazam volt...-jobb tökéletesnek lenni,mint egy félig tudó,felületes embernek.
2013. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, kedves, aranyos a tanár, csak mi vagyunk köcsögök... Nem kellene annyira védeni. Van nála 1000x jobb tanár, aki még el is tudja magyarázni,sőt, jobb legyet is tud adni...
2013. febr. 28. 13:59
 7/8 A kérdező kommentje:
De miért nincs baj a többivel? Nem a legszigorúbb, de nem magyaráz az a baj, és neki áll feljebb ha megkérjük hogy mondja el!
2013. febr. 28. 14:00
 8/8 anonim válasza:
mit tanít?
2013. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!